Saturn Fitness - Klub Fitness Poznań

POZNAŃ POSIR

KONTAKT SATURN FITNESS

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat Saturn Fitness oraz naszej oferty, zadzwoń do nas, napisz lub po prostu odwiedź nas. Czekamy na Ciebie.

NASZ ADRES ul. Spychalskiego 34
61-553 Poznań
(dawna ul. Chwiałkowskiego 34)
ZADZWOŃ DO NAS tel. 61 896 94 14
LUB NAPISZ kinga.jodlowska@saturn-fitness.pl
reklamacje@saturn-fitness.pl
ZNAJDŹ NAS www.saturn-fitness.pl
facebook.com/saturn.fitness.poznan
SPOTKAJMY SIĘ poniedziałek - piątek 06.00 – 22.00
sobota - niedziela 08.00 – 20.00
ZOSTAW WIADOMOŚĆ


Wyślij

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Saturn Fitness uprzejmie informuje, że:

  • Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Saturn Fitness Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Arkuszowej 18.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci skorzystania z ofert Saturn Fitness
  • Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.
  • Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Saturn Fitness.
  • Masz prawo do wglądu do swoich danych i masz możliwość ich poprawiania.
  • Twoje dane zostaną usunięte, jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z ofert Klubu.
  • Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać. Jeżeli chcesz wycofać wyrażone przez siebie zgody przekaż nam taką informację.

Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. “a” RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saturn Fitness spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji w celach korzystania z ofert Saturn Fitness.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saturn Fitness spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji, w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Saturn Fitness informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.Saturn Fitness Sp. z o.o.
ING BANK ŚLĄSKI
26 1050 1025 1000 0090 3115 3290