Saturn Fitness - Klub Fitness Poznań

POZNAŃ POSIR

KONTAKT SATURN FITNESS

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat Saturn Fitness oraz naszej oferty, zadzwoń do nas, napisz lub po prostu odwiedź nas. Czekamy na Ciebie.

NASZ ADRES ul. Chwiałkowskiego 34
61-553 Poznań
ZADZWOŃ DO NAS tel. 61 896 94 14
LUB NAPISZ klub.poznan@saturn-fitness.pl
ZNAJDŹ NAS www.saturn-fitness.pl
facebook.com/saturn.fitness.poznan
SPOTKAJMY SIĘ poniedziałek - piątek 06.00 – 22.00
sobota - niedziela 08.00 – 20.00
ZOSTAW WIADOMOŚĆ


Wyślij

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ramach niniejszego formularza przez Saturn Fitness Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 01-934 przy ulicy Arkuszowej 18 („Spółka”) w celach związanych z przekazywaniem przez Spółkę informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Spółkę produktów oraz usług. Zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania lub wyrażenia sprzeciwu co do zakresu ich przetwarzania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Przyjmuję również do wiadomości, iż wyrażenie przeze mnie niniejszej zgody oraz podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne w celu otrzymania wejściówki.


Zgadzam się również a przekazywanie mi przez Spółkę informacji handlowych drogą elektroniczną (m.in. pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem urządzeń telekomunikacyjnych) w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Przyjmuję również do wiadomości, iż wyrażenie przeze mnie niniejszego zgody jest dobrowolne, jest jednak niezbędne w celu otrzymania wejściówki.